Kanban Tool

Kanban Tool v3

Kanban Tool to innowacyjna aplikacja do zarządzania projektami oraz pracą zespołową w czasie rzeczywistym.

Kanban Tool to innowacyjna aplikacja do zarządzania projektami i pracą zespołową. Teraz z możliwością śledzenia czasu pracy!

Kanban Tool ułatwia organizację pracy oraz zwiększa przejrzystość procesów biznesowych poprzez umieszczenie wszystkich zadań w postaci kolorowych kart na wirtualnej tablicy. Teraz wszystkie zadania, priorytety, terminy oraz listy rzeczy do zrobienia są widoczne dla całego zespołu w jednym miejscu. Kanban Tool wspomaga pracę zespołową i poprawia komunikację w zespołach. Użytkownicy tworzą i dzielą się tablicami oraz zadaniami, mogą dodawać komentarze do zadań, tworzyć dokumenty i dołączać załączniki. Dodatkowo aplikacja ułatwia pracę zespołową poprzez integrację z pocztą e-mail oraz kalendarzami online.

Kanban Tool oferuje moduł do śledzenia czasu pracy dla freelancerów i zespołów wolnych pracowników pracujących dla klientów z różnych krajów świata, którzy chcą ułatwić sobie śledzenie własnych zarobków, jak i rozliczanie się z nabywcą usług. Doskonałe narzędzie wsparte jest dodatkowo przejrzystymi raportami czasu pracy, które można w łatwy sposób zapisać w postaci pliku PDF lub CSV.

Dzięki funkcji statystyk Kanban Tool umożliwia szybkie wykrywanie problemów oraz przeciwdziałanie ich powstawaniu w przyszłości. Atutem aplikacji Kanban Tool jest intuicyjny interfejs oraz unikalny design, wzorowany na rzeczywistej tablicy Kanban z kartami reprezentującymi poszczególne zadania. Narzędzie można również łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb korzystając z edytora zadań i tablicy, a także listy dodatków Power-Ups.

Kanban Tool

Wypróbuj

Kanban Tool v3

Opinie użytkowników o Kanban Tool